Добровільне медичне страхування і страхування життя

Зачекайте, будь ласка, сторінка завантажується...

Добровільне медичне страхування і страхування життя

17.10.2013

Про конференцію

About the Conference

17 жовтня 2013 року в Києві відбулася чергова щорічна конференція страхового брокера «СБ Малакут» «Добровільне медичне страхування і страхування життя. Зміни, інновації, тенденції». На заході були присутні понад 60 фахівців по роботі з персоналом та співробітників відділів закупівель провідних компаній України.

Основна мета заходу – це обмін досвідом між фахівцями з провідних компаній України, які стикаються з корпоративним страхуванням персоналу, а також пошук нових ідей і рішень в області добровільного медичного страхування і страхування життя, знайомство з інноваційними рішеннями, запропоновані страховиками і брокером.

Доповідачі

Програма конференції

Відкривав конференцію керуючий партнер СБ Малакут Ярослав Юцкевіч коротким аналітичним оглядом ринку страхування ДМС, розповівши про його зміни і розвиток за останні 5 років, а також найближчі перспективи. Доповідь про ефективне проведення тендеру брокерів підготувала Олена Назмієва, директор з розвитку бізнесу компанії СБ Малакут.

Практичним досвідом використання профілактичних інструментів в програмах ДМС E & Y поділилася Анастасія Скляр. Тетяна Ходан з ОТП Банк розповіла про реальну ефективність впровадження IT-рішень, які допомагають супроводжувати Договір страхування. Галина Великанова (MTI) запропонувала на обговорення одне з рішень по обслуговуванню топ-менеджменту, а Богдана Корчак з Global Logic розповіла про те, як провести терміновий тендер з розірванням договору страхування і здійснити безболісний перехід в іншу страхову компанію. Про специфіку організації процесів при впровадженні програми ДМС з нуля в УкрСиббанку поділилася Анастасія Варфоломєєва.

Перед учасниками Конференції виступили Директор з персоналу та розвитку компанії «Київстар» Олена Кропив’янська і перший заступник Голови правління страхової компанії «УНІКА Життя» (генеральний партнер конференції) Вадим В’юн, спільна доповідь яких була присвячена досвіду впровадження проекту накопичувального страхування життя ключових співробітників компанії «Київстар». Більш докладно про можливості істотного зниження витрат на страхування життя, що надаються INSUROPE Multinational Benefits Association своїм корпоративним клієнтам, розповів у своїй доповіді представник пулу Кріс Ванмюнстер. У доповіді заступника Голови правління «Альфа Страхування» Дар’ї Рогової (офіційний партнер конференції) йшлося про основні вигоди та переваги ДМС, а також про різні етапи і стратегії розвитку страхових компаній.

Страховий брокер «СБ Малакут» дякує всім гостей і партнерів конференції за допомогу в підготовці та участь у заході.

Архів конференцій
11.2014 10.2015 06.2016 11.2016 10.2017 10.2018 10.2019