Закони ринку ДМС. Кодекс виживання

Зачекайте, будь ласка, сторінка завантажується...

Закони ринку ДМС. Кодекс виживання

06.11.2014

Про конференцію

About the Conference

6 листопада в конференц-залі «Панорама» відбулася п’ята конференція страхового брокера “СБ Малакут”, тема якої була «Закони ринку ДМС. Кодекс виживання ». Захід відвідали понад 80 фахівців HR-відділів, закупівель, компенсацій і пільг провідних українських і міжнародних компаній.

«СБ Малакут» першим серед страхових посередників почав традицію проведення галузевих заходів з особистого страхування. І ось уже четвертий рік, за підтримки партнерів – страхових компаній конференція продовжує об’єднувати основних учасників ринку особистого страхування: страхового брокера, представників бізнесу та страховиків.

Доповідачі

Програма конференції

Спікери та експерти конференції презентували нові ідеї і напрацювання щодо збільшення ефективності функціонування системи особистого страхування в їхніх компаніях, аналізували поточну ситуацію на ринку добровільного медичного страхування України і прогнозували тенденції на наступний рік.

Традиційно конференцію відкривав керуючий партнер «СБ Малакут» Ярослав Юцкевіч з аналітичною доповіддю про ситуацію на ринку ДМС, вплив макроекономічних індикаторів України на страхові програми представників бізнесу. Спільно з Оленою Назмієвою, директором департаменту з розвитку бізнесу «СБ Малакут», Ярослав презентував інноваційне рішення по супроводу застрахованих осіб – власний клієнтський сервіс, який дозволяє в онлайн-режимі з будь-якого портативного пристрою дізнатися інформацію по страховці – договір страхування, страхову суму і премію , список винятків, список і розташування клінік із зазначенням франшиз, процедуру страхового відшкодування та інше. Також представники страхового брокера розповіли про інтерактивні опції – можливості запису в клініки, заяви на вітамінізацію і вакцинацію, відправку заяв на страхове відшкодування, обговорення якості роботи клінік.

Потім представники компанії «JTI Україна» Тетяна Карачевцева та Катерина Митрофанова поділилися власним досвідом з управління збитковістю договору і оптимізації бюджету. Сергій Кучеренко, заступник генерального директора МЦ «Інго», розповів про теоретичні аспекти та дав практичні поради як зробити профогляд співробітників дійсно корисним і раціональним.

Потім спільну доповідь з проведення тендера презентували директор з персоналу компанії Arzinger Віра Тамко і Олена Назмієва. Віра поділилася своїм досвідом з проведення тендера з добровільного медичного страхування в цьому році і детально розповіла про ризики і можливі негативні чинники. Алена Назміева поділилася експертною думкою як проводити тендер брокерів, презентувавши при цьому 3 моделі тендера із зазначенням їх механізму, ризиків і переваг.

Після обідньої паузи настала черга виступу Марини Ніцевич, старшого фахівця з компенсацій та пільг «Danone Україна». Марина представила доповідь на тему короткострокового страхування життя, позначивши важливі моменти і нюанси характерні для цього виду страхування. Далі Дар’я Рогова, заступник Голови Правління «Альфа Страхування», презентувала доповідь «Чи є майбутнє у ДМС?». Важливою частиною доповіді стали 15 унікальних рецептів з порятунку HR-бюджету. У фінальній частині презентації Дар’я Рогова поділилася досвідом співпраці з ОТП Банком, плавно перейшовши до виступу Наталії Лукаш, директора з персоналу ОТП Банку. Темою доповіді Наталії був баланс між співробітниками, банком і страховою компанією, чи можливий він взагалі та як його досягти?

Після дискусії, Сергій Джевага, генеральний директор МЦ «Інго», презентував відеоролик про командоутворення в форматі дитячого свята. Також були розіграні медичні сертифікати від медичного центру «Інго». На завершення конференції пройшов міні-фуршет.

Страховий брокер «СБ Малакут» дякує всім гостям, експертам та партнерам конференції «Закони ринку ДМС. Кодекс виживання» за допомогу в підготовці та участь у заході!

До нових зустрічей!


Warning: Illegal string offset 'sizes' in /home/itisolut/sb-malakut.com.ua/conference/wp-content/themes/sb-malakut/page.php on line 432

Warning: Illegal string offset 'big_image' in /home/itisolut/sb-malakut.com.ua/conference/wp-content/themes/sb-malakut/page.php on line 432

Вперше був випробуваний формат панельної дискусії, яку модерував Ярослав Юцкевіч. Експертами виступили Геннадій Мисник (заступник Голови Правління «Інго Україна»), Дар’я Рогова і Олена Назмієва. Однією з найбільш обговорюваних тем стало покриття застрахованих співробітників, які перебувають в зоні АТО.

Архів конференцій
10.2013 10.2015 06.2016 11.2016 10.2017 10.2018 10.2019