10th Health Insurance Forum

Зачекайте, будь ласка, сторінка завантажується...

10th Health Insurance Forum

25.10.2018

Про конференцію

Ми провели ювілейну, десяту конференцію!

Конференція зібрала більш ніж 150 фахівців з управління персоналом з провідних українських і міжнародних компаній, керівників та провідних співробітників страхових компаній.

«СБ Малакут» першим серед страхових посередників почав традицію проведення галузевих заходів з особистого страхування. Наша конференція об’єднує основних учасників ринку особистого страхування: страхового брокера, представників бізнесу та страховиків. Основна мета заходу – це обмін досвідом між фахівцями з провідних компаній України, які стикаються з корпоративним страхуванням персоналу, а також пошук нових ідей і рішень в області добровільного медичного страхування і страхування життя, знайомство з інноваційними рішеннями, запропонованими страховиками і брокером.

Заходи «СБ Малакут» – традиційне місце зустрічі професіоналів в області HR-менеджменту. Це унікальна можливість встановити нові ділові відносини, розібратися з тенденціями на ринку страхових послуг, отримати актуальну інформацію про готові рішення, які дозволяють ефективно закуповувати і обслуговувати корпоративні програми страхування персоналу.

Доповідачі

Програма конференції

  • «Досвід впровадження ДМС на підприємствах великого бізнесу». Іван Поліщук (Нова пошта), Олексій Березін (СБ Малакут), Тамаш Райнаі (УНІКА Страхування).
  • Панельна дискусія: «Асистанс: інновації в роботі, актуальні проблеми, стратегії розвитку». Модератор: Оксана Арбузова, СК «Альфа Страхування».
  • «I – Insurance. Еволюція умов страхування ». Ганна Бабічева, Vodafone Україна.
  • «Індивідуальний підхід до формування програми». Олена Галкіна (МАУ), Артур Шаймухаметов (СГ “ТАС”).
  • Панельна дискусія «Комплексний погляд на здоров’я співробітника». Модератор: Сергій Майстренко, АСК «ІНГО».
  • «Сучасні тенденції ДМС в період реформування системи охорони здоров’я в Україні». Оксана Гончарко, СБ Малакут.
  • Панельна дискусія: «Інформаційні технології в страхуванні». Модератор: Олександр Кулик, УНІКА Страхування.
  • Панельна дискусія: «Тенденції ринку: проблеми, реалії, перспективи». Модератори: Леся Щербакова (СК «Провідна») та Геннадій Мисник (СК «Універсальна»).

 

Партнери

Архів конференцій
10.2013 11.2014 10.2015 06.2016 11.2016 10.2017 10.2019